Paramotors XContest 2008

Zapomenuté heslo?

Paramotor XContest Česko 2008 [home]

Ahoj pilote,

je nám potěšením přivítat Tě na webových stránkách PARAMOTOR XCONTEST ČESKO 2008 jakožto součásti celosvětového přeletového systému pro paramotorové létání!

Novinky: 

Paramotors - foto Ojovolador

25. 05. 2008 - mezinárodní verze Paramotors World XContest. Vaše lety přihlášené v českém prostředí budou automaticky prihlášeny i v Paramotor World XContest!

19. 04. 2008 - PARAMOTOR XCONTEST ČESKO začal! Prozatím mějte prosím strpení s vytvářením a managementem týmů. Děkujeme. Pokud jste již registrováni v systému XContest, NEREGISTRUJTE se pod novým uživatelským jménem, ale přihlašte se pod svým původním profilem v přihlašovacím formuláři v pravém horním menu a proveďte aktualizaci registrace. 

07. 05. 2007 - máte Linux a používáte prohlížeč Firefox 2.0? Vyzkoušejte GiPSy - nový software který umí stahovat tracklog z GPS Garmin do IGC souboru a spravovat vaše přelety, s možností automatického přihlášení přeletu do XContest.

Paramotors - foto OjovoladorUžitečné odkazy:

Základní rozdělení stránek:

Levé menu: obsahuje odkazy na stránky zobrazující informace o přeletech, pilotech a pořadí v jednotlivých kategoriích. Dále zde najdeme pravidla Paramotor XContest Česko.
Pravé menu: "uživatelské", obsahuje odkazy, které uživatel (pilot) bude moci na webu provést, tj. registrace, přihlášení výkonu, založení a správa týmů atd.

Věříme, že jednoduchost a intiutivní práce s novým systémem XContest Ti bude při přihlašování výkonů dělat radost stejně jako velmi zajímavé a interaktivní prohlížení již přihlášených přeletů.

Cíl projektu Paramotor XContest:

Web XContest byl zbudován a úspěšně provozován jako jedna z hlavních sekcí serveru PGweb.cz . Od loňského roku se přemístil na celosvětový přeletový systém XContest.org určený pro bezmotorové létání. V současnosti dochází tedy k posunutí projektu a vymezní o motorový paragliding. Cílem je provozování co nejpřehlednějšího a jednoduchého přeletového systému, který bude zároveň přinášet všechny důležité informace o letech i pilotech. Pro zobrazení letů bylo snahou dát uživatelům prostor pro co nejzajímavější prohlížení všech důležitých dat, která jsou z tracklogu k dispozici a nebylo nutné používat další software.
 

Tým XContest.org
https://www.xcontest.org

Hotline:

email: support@xcontest.org


Sections: