Paramotors XContest 2016

Zapomniane hasło?

Paramotors World XContest 2016 [polski]

Paramotors World XContest  - english version

Paramotors World XContest  - czech versionDrodzy piloci,
witamy na stronie Paramotors World XContest 2016

 

News:

04. 01. 2016- New season of Paramotors World XContest has begun! Feel free to register and claim your flights.

Podstawowa struktura:

Paramotors - foto OjovoladorLewe menu: zawiera odnośniki do informacji na temat lotów, pilotów rankingów w poszczególnych klasach. Ponadto możesz tam znaleść regulamin.

Prawe menu: dla „użytkowników“ zawiera odnośniki dla zarejestrowanych pilotów zawierające wszelkie narzędzia niezbędne do zgłaszania lotów, zarządzania własnym profilem, itp.

Wierzymy, że intuicyjna praca na platformie XContest oraz proste zgłaszanie lotów będzie dla Ciebie dużą przyjemnością. Mamy nadzieję, że docenisz unikalny poziom szczegółów lotów interaktywnymi mapami oraz specjalnymi dodatkami.

GŁÓWNA IDEA PROJEKTU XCONTEST

Paramotors - foto OjovoladorGłówną ideą systemu XConetst jest dostarczenie pilotom jak najbardziej prostych, przejrzystych i przyjaznych internetowych zawodów przelotowych. Wraz z tym, chcemy wnieść jak najwięcej informacji o przelotach i ludziach wykonujących te przeloty. Naszym celem jest przekazanie zainteresowanym osobom jak najwięcej użytecznych informacji na temat wykonanych lotów. A wszystko to bez żadnego dodatkowego oprogramowania

Team XContest.org
https://www.xcontest.org

Hotline:

email: support@xcontest.orgGłówni partnerzy:

 logo Paramotor GermanySections: