Paramotors XContest 2010

Zapomenuté heslo?

Paramotors World XContest 2010 [česká verze]

Polish versionEnglish versionAhoj pilote,
je nám potěšením přivítat Tě na webových stránkách Paramotors World XContest 2010, celosvětového přeletového systému. 


Paramotors World XContest má sponsora!

Díky spolupráci s předním producentem PPG křídel si může vítěz tohoto celosvětového kláni vybrat padák z nabídky Dudek Paragliders jako cenu:

Synthesis - rekreační PPG křídlo

Nucleon - sportovní PPG křídlo (novinka !!!)

Plasma - vysokovýkonné PPG křídlo

Vyhraj a vyber si svou cenu!

Novinky:

01. 01. 2009 - začal nový ročník Paramotors World XContest 2010.

Základní rozdělení stránek:

Paramotors - foto OjovoladorLevé menu: obsahuje odkazy na stránky zobrazující informace o přeletech, pilotech a pořadí v jednotlivých kategoriích. Dále zde najdeme pravidla ČPP a F.A.Q. (často pokládané otázky).

Pravé menu: "uživatelské", obsahuje odkazy, které uživatel (pilot) bude moci na webu provést, tj. registrace, přihlášení výkonu, založení a správa týmů atd.

Věříme, že jednoduchost a intiutivní práce s novým systémem XContest Ti bude při přihlašování výkonů dělat radost stejně jako velmi zajímavé a interaktivní prohlížení již přihlášených přeletů.

Cíl projektu:

Paramotors - foto OjovoladorCílem je provozování co nejpřehlednějšího a jednoduchého přeletového systému, který bude zároveň přinášet všechny důležité informace o letech i pilotech. Pro zobrazení letů bylo snahou dát uživatelům prostor pro co nejzajímavější prohlížení všech důležitých dat, která jsou z tracklogu k dispozici a nebylo nutné používat další software.

Tým XContest.org

Hotline:

email: support@xcontest.orgHlavní partneři:

 logo Paramotor GermanySections: